zabawa
klocki

Jesteśmy blisko Was

Każdego dnia

Jest takie miejsce w środku miasta, gdzie przecinają się drogi pędzących przechodniów. Wszyscy biegną z pracy do domu, z domu do sklepu. W tym pośpiechu spójrz… tu za niskim płotkiem, wśród zieleni stoi zwykły budynek. Tu za szklanymi drzwiami toczy się  ciekawe, spokojne życie maluchów z naszego miasta. Inny świat niby scenariusz codziennie ten sam, ta sama scenografia ale właśnie to sprawia, że jest tutaj bezpiecznie.

Bohaterami tego świata są Wasze dzieci

Drogi rodzicu, gdy Ty troszczysz się o codzienność, Twój maluszek może spokojnie u nas na Ciebie czekać. W codziennym, spokojnym rytmie, który małe dzieci uwielbiają, zje smaczny posiłek, odpocznie, pobawi się i przywita Cię na swojej grupie

Zdrowa i bezpieczna opieka

Na każdym kroku małego dziecka

Na sali odpowiednio urządzonej do wieku dziecka cierpliwie uczymy maluchy jak radzić sobie w świecie dorosłych. Przez cztery pory roku od 6 rano do 16 jesteśmy drodzy rodzice do Waszej dyspozycji. Z naszymi pociechami w ciepłe słoneczne dni pobawimy się w naszym ogrodzie, na placu zabaw. Tu przed ostrym słońcem chronią nas piękne rozłożyste drzewa. Tu pospacerujemy alejkami obserwując świat przyrody.

Mali, wielcy artyści

Gdy nastaną chłody, pluchy i mrozy w naszych ciepłych, przytulnych salach nigdy się nie nudzimy. Naszą specjalnością są zajęcia plastyczne. W tym wieku każdy lubi być małym artystą. Każde dziecko lubi bawić się kolorami. Próbuje przelać swoje „chęci”, „emocje” na papier.

Mamy własną filozofię

Otwarte serce, wiedza, doświadczenie i intuicja

Malujemy pędzelkami, łapkami, wałeczkami. Mieszamy kolory, rozlewamy wodę. Tworzymy pierwsze dzieła sztuki. Mimo tego,  że artyści wzrostu małego, praca często dużych rozmiarów. W tle zawsze muzyka, piosenki i zabawy. Naszymi sukcesami dzielimy się na występach pod koniec roku.

Wychowujemy już kolejne pokolenie dzieci

Posiadamy także salę rehabilitacyjną wyposażoną w sprzęt do zajęć aktywizujących sprawność dziecka. Tu dziecko poznaje swoje ciało, jego możliwości, usprawnia je. To kolorowa, bezpieczna i uwielbiana przez dzieci sala.

Jest wiele filozofii, kierunków i metod wychowania dzieci. Mają nazwy pochodzące od  ich twórców, założycieli. Nasza filozofia to otwarte serce, które w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem i intuicją jest naszą filozofią. W naszym żłobku wychowujemy już kolejne pokolenie dzieci. Rodzice, którzy sami postawili u nas pierwsze kroki życia przyprowadzają swoje pociechy.

Patrzymy oczami dziecka

Piękne chwile w pięknym miejscu

Nasz żłobek ma dobre warunki lokalowe i odpowiednie wyposażenie. Sale do zabaw są przestronne a sypialnie przytulne. Żłobek otoczony jest ogrodem – miejscem do zabaw i spacerów na świeżym powietrzu. Działalność żłobka obejmuje swoim zakresem działania profilaktyczne i opiekę nad małymi dziećmi od ukończenia 20 tygodnia do 3 roku życia.

"Dziecko chce być dobre."

Do żłobka przyjmowane są dzieci niepełnosprawne, jeśli nie wymagają opieki indywidualnej. Stawiamy sobie za cel zdrową i bezpieczną opiekę nad dziećmi oraz wspieranie ich rozwoju poprzez doskonalenie możliwości i przezwyciężanie trudności. Nie zastąpimy Rodziny, ale możemy jej pomóc.

Łatwo nas znaleźć

Jesteśmy w Stalowej Woli